Підтримати проект
04.02.2023
Усі новини
Я репортер
Надсилайте свої репортажі, фото, відео. Знімайте на камеру і відправляйте нам
Як надіслати?
Катерина Левченко: Ґендерна політика стосується всіх сфер життя суспільства і кожного з нас
Україна взяла на себе зобов’язання виконати ключові міжнародні норми щодо забезпечення ґендерної рівності. Підписана у 2014 році Угода про Асоціацію між Україною та ЄС зобов’язує до гарантування рівних можливостей для жінок та чоловіків. Про досягнення та виклики у реалізації державної ґендерної політики поспілкувався з Урядовою уповноваженою з ґендерної політики Катериною Левченко.
Інтерв'ю,23.10.2020 15:19
Рена Марутян: «Пригадайте хрестоматійний приклад із «розіп’ятим хлопчиком». Якщо ви думаєте, що фейк не спрацював – ви помиляєтеся»
Сьогодні світ потопає в інформаційному вирі. Новина вже давно живе менше 10 хвилин. За статистикою, 96 % людей читають лише заголовки, не заглиблюючись у суть питання та не аналізуючи інформації. Частина медіа та політтехнологів активно цим користуються і маніпулюють свідомістю громадян та суспільною думкою.
Інтерв'ю,20.10.2020 12:05
Андрій Лисенко: Ми маємо достатньо досвіду, щоб реагувати на виклики
Кожна країна воює по своєму. США, Велика Британія мають свої індивідуальні правила ведення бою та висвітлення подій. Якщо розглянути більшість європейських країн, які не мають збройних конфліктів, видно, що вони зупиняються на рівні теоретичної підготовки.
Інтерв'ю,17.12.2018 12:54
Василь Серватюк: Прикордонники не уявляють службу без тісної співпраці з країнами ЄС
Сьогодні рівно рік, як громадяни України отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу.
Інтерв'ю,11.06.2018 10:07
Артем Крищенко: Торгівля людьми – не менш страшний злочин, ніж вбивство
В минулому році Україна здійснила безпрецедентний крок – завдяки спільній і послідовній роботі Нацполіції, Генпрокуратури, Мінсоцполітики, Держприкордонслужби та громадських організацій – наша країна вийшла із групи країн, де процвітає торгівля людьми.
Інтерв'ю,12.03.2018 09:47