Підтримати проект
Білорусь готується прийняти 20 тис. мобілізованих росіян, – розвідка
Світ, 29.09.2022 11:52

У Білорусі готують місця для розміщення 20 тисяч мобілізованих із Російської Федерації.

Про це пише TrueUA із посиланням на Головне управління розвідки Міноборони

Вказано, що мобілізовані мають поповнити дислоковані в Білорусі підрозділи ЗС РФ. В результаті поповнення, співвідношення "досвідчених" та "молодих" військових має скласти 1 до 5.

Для розміщення, за даними ГУР, планується використати існуючі військові фонди, а також цивільні приміщення і будівлі. Під ці потреби передають склади, ангари та інші приміщення покинутих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. Відповідні вказівки було надано ЗС РБ та місцевим радам.

Дослівно: "Після збільшення штату підрозділи використовуватимуть російську військову техніку зі складів на території Білорусі. Також планується посилення за рахунок техніки та озброєння, знятих зі зберігання на території РФ. Брак техніки для перевезення особового складу окупаційних військ планується поповнити за рахунок мобілізації цивільних вантажних та легкових автомобілів.

Також влада РБ дала вказівку правоохоронним органам сприяти представникам ЗС РФ у мобілізації російських громадян, які нещодавно заїхали на територію країни".

Нагадаємо, раніше Путін посилив покарання для росіян за відмову воювати.

Світ, 29.09.2022 11:52