Підтримати проект
Буданов зробив прогноз щодо закінчення війни: коли і як Україна поверне Крим
Війна, 30.09.2022 22:56

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна повернеться в окупований Крим – це відбудеться зі зброєю і досить скоро.

Про це Буданов сказав в інтерв'ю в ефірі національного марафону новин 30 вересня, пише TrueUA.

"Я там багато разів був. Це моя така друга батьківщина. Я виріс в Криму. І ми туди повернемось досить скоро. Так, зі зброю повернемось. Іншого варіанту не існує", – розповів він.

Буданов прогнозує, що загалом війна "не такий вже довгий час буде продовжуватися, скоро це закінчиться".

"Ну, я ніколи не казав "2-3 тижні". Якщо пам’ятаєте мої висловлювання десь наприкінці травня, то я тоді розказав алгоритм. Я казав, що в черні ми будемо трохи, на жаль, втрачати, в липні буде умовний застій, в серпні почнемо рухи на відновлення своєї території. Взимку війна значною мірою стихне. І після зими почнеться завершення цього конфлікту виходом на першому етапі на адмінкордони станом на 1991 рік", – сказав Буданов.

Він додав, що звільнення Криму буде "не влітку, а до кінця весни, можливо, трохи раніше". Головний розвідник України зазначив, що не боїться давати такі прогнози, бо "це навіть не початок кінця (завершення війни, – ред.) це такий процес, який в розпалі".

Війна, 30.09.2022 22:56