Підтримати проект
Чи може Путін повторно направити своїх вояк на Київ: відповідь ЗСУ
Війна, 02.10.2022 21:34

Російський диктатор Володимир Путін ніколи не відмовиться від намірів захопити всю Україну включно зі столицею. Проте наразі немає загрози наступу росіян на Київ.

Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергій Наєв в ефірі телемарафону, пише TrueUA.

"Ці шанси (наступу на Київ, – ред.) є, звісно. Тому, що він (Путін, – ред.) ніколи не відмовиться від своїх намірів захопити Україну й безпосередньо столицю нашої держави. Вона дійсно перебуває у пріоритетах його злочинних планів", – сказав він.

Проте наразі немає загрози того, що росіяни знову спробують наступати на Київ. Так, накопичення ворогом сил для вторгнення не спостерігається.

"Що буде надалі – це все залежить від його (Путіна, – ред.) рішень, а також від наявності сил і засобів", – сказав Наєв.

Генерал-лейтенант розповів, що наразі триває робота, аби унеможливити повторний наступ окупантів на Київ. За його словами, військові враховують попередній досвід ведення бойових дій на Київському напрямку і роблять усе необхідне для зміцнення оборони.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов зробив прогноз щодо термінів завершення війни.

Війна, 02.10.2022 21:34