Підтримати проект
Стало відомо, чи дозволять чоловікам виїзд за кордон найближчим часом
Війна, 17.08.2022 12:27

Чоловікам, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації найближчим часом навряд чи дозволять виїжджати за кордон. Втім, на цю тему ведуться активні дискусії.

Про це пише TrueUA із посиланням на народного депутата, члена Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федора Веніславського під час брифінгу.

"Поки це питання не вирішено. Чи буде його вирішено найближчим часом – в мене такої впевненості немає, зважаючи на дискурсивність та гостроту", – сказав Веніславський.

При цьому він наголосив, зараз щодо цього питання є так званий статус-кво.

"Тобто студенти та інші категорії осіб, які за законом мають право на відстрочку від призову за мобілізацією, вони мають можливість виїжджати за межі країни при наявності підтверджуючих документів, інші – мають залишатися в Україні, якщо в них нема законних підстав для перетину держкордону", – пояснив Веніславський.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що скасування обмежень на виїзд з України для чоловіків 18-60 років без військового досвіду і частково придатних до військової служби відбудеться після закінчення воєнного стану.

Війна, 17.08.2022 12:27