Підтримати проект
Українці можуть отримати благодійну допомогу: як саме
Суспільство, 25.06.2022 09:37

На платформі "єДопомога" можна залишити заявку на отримання допомоги. Платформа об'єднує тих, хто потребує допомоги, та волонтерів.

Про це пише TrueUA із посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Якщо вам необхідна допомога продуктами харчування, засобами гігієни, ліками тощо, потрібно:

  1. Пройти реєстрацію на платформі та залишити заявку на допомогу (вона може одночасно містити декілька замовлень на ліки, продукти, одяг тощо).
  2. Коли благодійник обере вашу заявку або замовлення, ви отримаєте електронний код на придбання товарів (у випадку Допомоги онлайн) або вам зателефонують з контакт-центру для уточнення відомостей щодо актуальності та передадуть ваші контакти благодійнику.
  3. Отримати допомогу.

Як створити заявку

На головній сторінці платформи натиснути "Отримати допомогу" та пройти реєстрацію. У своєму профілі обов'язково напишіть про себе, адже цю інформацію бачать благодійники, а також, за потреби, оберіть одну з підходящих категорій.

У вкладці "Подати заявку" обрати категорію, потребу та зазначити кількість. За необхідності можна "Додати" ще декілька категорій потрібних товарів. Після чого натиснути "Відправити".

Ваша заявка переміститься у вкладку "Очікую допомоги", це означає, що заявка успішно відправлена та благодійники мають змогу її побачити та взяти в роботу.

Після того, як благодійник візьме в роботу вашу заявку, вона переміститься у вкладку "Заявка у благодійника".

Нагадаємо, в останніх новинах повідомлялося, що в Україні збільшились виплати на дітей.

Суспільство, 25.06.2022 09:37