Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Потрібно тримати удар»

03 СЕРПНЯ 2017 10:26

Після закінчення матчу «Янг Бойз» - «Динамо» (2:0) в ефірі програми Профутбол на питання ведучого відповів наставник киян Олександр ХАЦКЕВИЧ, інформує TrueUA.

«У першому таймі хотіли виходити за рахунок довгих передач, але не було контролю м'яча, не могли «зав'язати» атаки, всі гравці якісь затиснуті були, програли всі підбори. Плюс, швидкий гол вплинув... У другому таймі щось почало з'являтися, але по такій грі ми позитивний результат точно не заслуговували. Важко, і мені, і хлопцям... Але потрібно тримати удар. Виходити на футбольне поле і не зберігати рахунок, а грати в футбол», – зазначив Олександр ХАЦКЕВИЧ.

Також, Він зазначив, що у боротьбі і агресивності ми насправді поступилися. Чому, це ми вже вирішимо, розібравши гру в Києві, коли заспокоїмося і переговоримо. Сподіваюся, таких матчів у нас більше не буде.

Спорт, 03.08.2017 10:26